Magazyn Design
Magazyn Design
Salon Kosmetyczny

Shokrniya

Salon Kosmetyczny Projektant postawił na luksusowe i inspirujące otoczenie, tworząc osobne przestrzenie o różnych funkcjach, które są jednocześnie elementami całej konstrukcji. Do rozwinięcia idei projektu wybrano beż jako jeden z luksusowych kolorów Iranu. Przestrzenie pojawiają się w formie skrzynek w 2 kolorach.Boksy są zamknięte lub półzamknięte bez zakłóceń akustycznych lub węchowych.Klient będzie miał wystarczająco dużo miejsca na prywatny wybieg, odpowiednie oświetlenie, odpowiedni dobór roślin i zastosowanie odpowiedniego odcienia kolory innych materiałów były ważnym wyzwaniem.

Nazwa Projektu : Shokrniya , Nazwisko projektanta : Kasra Shafieezadeh, Imię klienta : 4 Architecture Studio.

Shokrniya  Salon Kosmetyczny

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.