Magazyn Design
Magazyn Design
Aplikacja Internetowa

Batchly

Aplikacja Internetowa Platforma Batchly SaaS umożliwia klientom Amazon Web Services (AWS) redukcję kosztów. Projekt aplikacji internetowej w produkcie jest wyjątkowy i atrakcyjny, ponieważ umożliwia użytkownikowi wykonywanie różnych funkcji z jednego miejsca bez opuszczania strony, a także zapewnia widok z lotu ptaka na wszystkie dane, które są ważne dla administratorów. Skoncentrowano się również na prezentacji produktu za pośrednictwem jego strony internetowej i został zaprojektowany tak, aby samemu przekazać jego USP w ciągu pierwszych 5 sekund. Zastosowane tutaj kolory są żywe, a ikony i ilustracje sprawiają, że witryna jest interaktywna.

Nazwa Projektu : Batchly, Nazwisko projektanta : Lollypop Design Studio, Imię klienta : Batchly.

Batchly Aplikacja Internetowa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.