Magazyn Design
Magazyn Design
Strona Internetowa

Upstox

Strona Internetowa Upstox, wcześniej spółka zależna RKSV, jest internetową platformą obrotu akcjami. Wyróżniające się produkty zaprojektowane dla profesjonalistów i laików są jednym z najsilniejszych USP Upstox wraz z platformą do nauki wolnego handlu. Cała strategia i marka zostały konceptualizowane na etapie projektowania w studiu Lollypop. Dogłębne badania konkurencji, użytkowników i rynku pomogły w dostarczeniu rozwiązań, które stworzyły dyskretną tożsamość witryny. Projekty zostały wykonane w sposób interaktywny i intuicyjny przy użyciu niestandardowych ilustracji, animacji i ikon pomagających przełamać monotonię serwisu opartego na danych.

Nazwa Projektu : Upstox, Nazwisko projektanta : Lollypop Design Studio, Imię klienta : Upstox.

Upstox Strona Internetowa

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.