Magazyn Design
Magazyn Design
Dywan Elastyczny

Jigzaw Stardust

Dywan Elastyczny Dywaniki są wykonane w romby i sześciokąty, łatwe do ułożenia obok siebie z antypoślizgową powierzchnią. Idealny do pokrycia podłóg, a nawet ścian, aby zredukować przeszkadzające dźwięki. Kawałki są dostępne w 2 różnych rodzajach. Jasnoróżowe kawałki są ręcznie tufowane z wełny nowozelandzkiej z haftowanymi liniami z włókna bananowego. Niebieskie kawałki są drukowane na wełnie.

Nazwa Projektu : Jigzaw Stardust, Nazwisko projektanta : Ingrid Kulper, Imię klienta : Ingrid kulper design AB.

Jigzaw Stardust Dywan Elastyczny

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.