Magazyn Design
Magazyn Design
Aplikacja Zegarka

TTMM for Pebble

Aplikacja Zegarka TTMM to 130 Watchfaces poświęconych smartwatchowi Pebble 2. Poszczególne modele pokazują godzinę i datę, dzień tygodnia, kroki, czas aktywności, dystans, temperaturę i stan baterii lub Bluetooth. Użytkownik może dostosować rodzaj informacji i zobaczyć dodatkowe dane po potrząśnięciu. Tarcze zegarków TTMM są proste, minimalistyczne i estetyczne. Jest to połączenie cyfr i abstrakcyjnej grafiki informacyjnej, idealne na erę robotów.

Nazwa Projektu : TTMM for Pebble, Nazwisko projektanta : Albert Salamon, Imię klienta : TTMM.

TTMM for Pebble Aplikacja Zegarka

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.