Magazyn Design
Magazyn Design
Branding

Co-Creation! Camp

Branding To projekt logo i brandingu wydarzenia „Co-Creation! Camp”, na którym ludzie mówią o lokalnej rewitalizacji na przyszłość. Japonia boryka się z bezprecedensowymi problemami społecznymi, takimi jak niski wskaźnik urodzeń, starzenie się populacji lub wyludnianie regionu. Obóz „Co-Creation! Różne kolory symbolizują wolę każdej osoby i doprowadziły do wielu pomysłów i wyprodukowały ponad 100 projektów.

Nazwa Projektu : Co-Creation! Camp, Nazwisko projektanta : Kei Sato, Imię klienta : Recruit Lifestyle Co., Ltd..

Co-Creation! Camp Branding

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.