Magazyn Design
Magazyn Design
Składane Okulary

Blooming

Składane Okulary Projekt okularów Sonja został zainspirowany kwitnącymi kwiatami i wczesnymi oprawkami okularów. Łącząc organiczne formy natury i funkcjonalne elementy oprawek do okularów, projektant opracował przedmiot konwertowalny, którym można łatwo manipulować, nadając mu kilka różnych wyglądów. Produkt został również zaprojektowany z praktyczną możliwością złożenia, zajmując jak najmniej miejsca w torbie. Soczewki wykonane są z pleksi wycinanej laserowo z nadrukami kwiatów orchidei, a oprawki wykonane ręcznie z mosiądzu pokrytego 18-karatowym złotem.

Nazwa Projektu : Blooming, Nazwisko projektanta : Sonja Iglic, Imię klienta : Sonja Iglic.

Blooming Składane Okulary

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.