Magazyn Design
Magazyn Design
Dom Mieszkalny

Su Zhou

Dom Mieszkalny Jeśli szukasz płynnego połączenia kultury orientalnej i zachodniej, to jest to przykład. Projekt ten połączył historyczną kulturę regionu z kalendarium współczesności, charakteryzując się zarówno orientalną atmosferą, jak i międzynarodowym stylem życia. Tak więc, niezależnie od tego, czy nosisz najmodniejsze włoskie ubrania, czy Suzhou Cheongsam, pasowałoby do tej przestrzeni.

Nazwa Projektu : Su Zhou, Nazwisko projektanta : Guoqiang Feng and Yan Chen, Imię klienta : Feng and Chen Partners Design.

Su Zhou Dom Mieszkalny

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.