Magazyn Design
Magazyn Design
Projekt Wnętrz Mieszkania

The way we were

Projekt Wnętrz Mieszkania „Nie ma nic, co jeszcze zostało wymyślone przez człowieka, dzięki któremu można osiągnąć tyle szczęścia, co dobra karczma lub zajazd”. autorstwa Samuela Johnsona Base na temat unikalnej brytyjskiej kultury pubowej. Klient i projektanci osiągnęli konsensus, oczekując stworzenia środowiska, które może zapewnić poczucie przynależności i zrelaksować się przestrzennie w domu. Z wyobraźni domu najważniejsze jest wykorzystanie namacalnych przestrzeni do wpływania na niematerialne czynności, które mogą wzmocnić więzi emocjonalne między mieszkańcami.

Nazwa Projektu : The way we were, Nazwisko projektanta : PEI CHIEH LU, Imię klienta : ISID Ltd..

The way we were Projekt Wnętrz Mieszkania

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.