Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Instalacji Artystycznych

Hand down the Tale of the HEIKE

Projektowanie Instalacji Artystycznych Trójwymiarowa scenografia wykorzystująca całą przestrzeń sceniczną. Po omacku poszukujemy nowego tańca japońskiego, a to jest projekt sztuki scenicznej, który miał na celu idealną formę współczesnego tańca japońskiego. W przeciwieństwie do tradycyjnego tańca japońskiego dwuwymiarowa sztuka sceniczna, trójwymiarowy projekt, który wykorzystuje całą przestrzeń sceniczną.

Nazwa Projektu : Hand down the Tale of the HEIKE, Nazwisko projektanta : Nakamura Kazunobu, Imię klienta : EGIKU JAPANESE-DANCE PRODUCTS.

Hand down the Tale of the HEIKE Projektowanie Instalacji Artystycznych

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.