Magazyn Design
Magazyn Design
Sofa Modułowa

Laguna

Sofa Modułowa Designerskie siedzenia Laguna to obszerna współczesna kolekcja sof modułowych i ławek. Zaprojektowany przez włoską architekt Elenę Trevisan z myślą o firmowych miejscach do siedzenia, jest odpowiednim rozwiązaniem dla dużej lub małej recepcji i przestrzeni wypoczynkowych. Zakrzywione, okrągłe i proste moduły sofy z ramionami lub bez będą bezproblemowo łączyć się ze sobą z dopasowanymi stolikami kawowymi, zapewniając elastyczność w tworzeniu kilku projektów wnętrz.

Nazwa Projektu : Laguna, Nazwisko projektanta : Elena Trevisan, Imię klienta : SITIA .

Laguna Sofa Modułowa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.