Magazyn Design
Magazyn Design
Kolekcja Odzieży Damskiej

Lotus on Water

Kolekcja Odzieży Damskiej Ta kolekcja jest inspirowana nazwiskiem projektantki Suyeon, co oznacza kwiat lotosu na wodzie w chińskich znakach. Dzięki połączeniu orientalnych nastrojów i współczesnej mody, każdy styl reprezentuje kwiat lotosu na różne sposoby. Projektantka eksperymentowała z przerysowaną sylwetką i kreatywnym drapowaniem, aby pokazać piękno płatka kwiatu lotosu. Techniki sitodruku i ręcznych koralików są używane do wyrażania pływającego kwiatu lotosu na wodzie. Ponadto ta kolekcja jest wykonana wyłącznie z naturalnych i przezroczystych tkanin, aby kojarzyć symboliczne znaczenie, czystość kwiatu lotosu i wody.

Nazwa Projektu : Lotus on Water, Nazwisko projektanta : Suyeon Kim, Imię klienta : SU.YEON.

Lotus on Water Kolekcja Odzieży Damskiej

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.