Magazyn Design
Magazyn Design
Komoda

Black Labyrinth

Komoda Czarny labirynt autorstwa Eckharda Begera dla ArteNemus to pionowa komoda z 15 szufladami czerpiąca inspirację z azjatyckich gabinetów medycznych i stylu Bauhaus. Jego ciemny wygląd architektoniczny ożywają jasne promienie intarsji z trzema ogniskowymi, które są lustrzane wokół konstrukcji. Koncepcja i mechanizm pionowych szuflad z obrotową komorą nadają meblowi intrygujący wygląd. Struktura drewna pokryta jest okleiną barwioną na czarno, a intarsję wykonano z klonu płomienistego. Fornir jest olejowany w celu uzyskania satynowego wykończenia.

Nazwa Projektu : Black Labyrinth, Nazwisko projektanta : Eckhard Beger, Imię klienta : ArteNemus.

Black Labyrinth Komoda

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.