Magazyn Design
Magazyn Design
Branding I Opakowanie Napoju

Jus Cold Pressed Juicery

Branding I Opakowanie Napoju Logo i opakowanie zostały zaprojektowane przez lokalną firmę M - N Associates. Opakowanie zapewnia odpowiednią równowagę między młodością i modą, ale także w pewnym sensie przystojnym. Białe, sitodrukowe logo kontrastuje z kolorową zawartością z akcentującym je białą czapką. Trójkątna struktura butelki doskonale nadaje się do tworzenia trzech oddzielnych paneli, jednego na logo i dwóch na informacje, zwłaszcza szczegółowe informacje o zaokrąglonych rogach.

Nazwa Projektu : Jus Cold Pressed Juicery, Nazwisko projektanta : M — N Associates, Imię klienta : M — N Associates.

Jus Cold Pressed Juicery Branding I Opakowanie Napoju

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.