Magazyn Design
Magazyn Design
Płyta Winylowa

Tropical Lighthouse

Płyta Winylowa Last 9 to blog muzyczny bez ograniczeń gatunkowych; jego cechą jest okładka w kształcie kropli i połączenie między elementem wizualnym a muzyką. Last 9 produkuje kompilacje muzyczne, z których każda zawiera główny motyw muzyczny odzwierciedlony w koncepcji wizualnej. Tropical Lighthouse to 15. kompilacja serialu. Projekt został zainspirowany dźwiękami tropikalnego lasu, a główną inspiracją jest muzyka artystki i muzyka Mtendere Mandowa. W ramach tego projektu zaprojektowano okładkę, promocyjne opakowanie wideo i płytę winylową.

Nazwa Projektu : Tropical Lighthouse, Nazwisko projektanta : Robert Bazaev, Imię klienta : LAST 9.

Tropical Lighthouse Płyta Winylowa

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.