Magazyn Design
Magazyn Design
Aplikacja Zegarka

TTMM for Fitbit

Aplikacja Zegarka TTMM to kolekcja 21 tarcz zegara dedykowanych dla smartwatchów Fitbit Versa i Fitbit Ionic. Tarcze zegara mają ustawienia komplikacji za pomocą prostego dotknięcia ekranu. To sprawia, że są one bardzo szybkie i łatwe w dostosowywaniu kolorów, wstępnych ustawień projektu i komplikacji w zakresie preferencji użytkownika. Jest inspirowany filmami takimi jak seria Blade Runner i Twin Peaks.

Nazwa Projektu : TTMM for Fitbit, Nazwisko projektanta : Albert Salamon, Imię klienta : TTMM.

TTMM for Fitbit Aplikacja Zegarka

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.