Magazyn Design
Magazyn Design
Piękne, Wysadzane Klejnotami Jajko

The Movie Theatre

Piękne, Wysadzane Klejnotami Jajko Ten obiekt artystyczny jest inspiracją dla ponadczasowych klejnotów Faberge i legendy o Marilyn Monroe. The Movie Theater Fine Jeweled Egg to kinetyczna biżuteria na dużą skalę, która łączy w sobie przedmiot artystyczny i rzeźbę. Postać Marilyn została wyświetlona na zdjęciu wykonanym w 1957 roku przez Richarda Avedona, na którym pozuje z fanami strusi. Kino to produkt ręcznie wykonanych i cyfrowych technologii wytwarzania, który został wykonany ze srebra i wysadzany 193 cyrkoniami. Obiekt składa się z 3 części: Teatru, wirującej części wewnętrznej oraz rzeźby Marilyn.

Nazwa Projektu : The Movie Theatre, Nazwisko projektanta : Larisa Zolotova, Imię klienta : Larisa Zolotova.

The Movie Theatre Piękne, Wysadzane Klejnotami Jajko

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.