Magazyn Design
Magazyn Design
Uroki

Glueckskind

Uroki Uroki Glueckskind to obietnica miłości: Baby Jamie tuli się do wnętrza uroku i powierza swoje życie w ręce matki. Dziecko leży na plecach, ssąc kciuk. Jest to mentalna wizja nienarodzonego dziecka, o której myśli każda ciężarna kobieta. Urok symbolizuje bezwarunkową wzajemną więź zaufania między dzieckiem a matką i jest hołdem dla tego zaufania. Baby Sam jest na szczycie świata, bezpieczny, zdrowy i szczęśliwy. Nosząca dziecko dumnie nosi dziecko, prezentując się jako pewna siebie matka. Urok mówi zespół, który mówi: zaufaj mi, jesteś kochany.

Nazwa Projektu : Glueckskind, Nazwisko projektanta : Britta Schwalm, Imię klienta : Glueckskind.

Glueckskind Uroki

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.