Magazyn Design
Magazyn Design
Usługa Wiadomości

Moovin Board

Usługa Wiadomości Moovin Board to innowacyjne narzędzie do przesyłania wiadomości wideo dla wielu użytkowników, oparte na kodzie QR, które jest połączeniem fizycznej tablicy ogłoszeń i wiadomości wideo. Pozwala wielu użytkownikom na wspólne tworzenie indywidualnych powitań wideo za pomocą aplikacji Moovin i łączenie ich z kodem QR wydrukowanym na tablicy ogłoszeń jako pojedynczy film łączący wszystkie dobre życzenia. Odbiorca musi po prostu zeskanować kod QR, aby obejrzeć wiadomość. Moovin to nowa usługa pakowania wiadomości, która pomaga dostarczać uczucia i emocje, które trudno wyrazić za pomocą samych słów.

Nazwa Projektu : Moovin Board, Nazwisko projektanta : Uxent Inc., Imię klienta : Moovin.

Moovin Board Usługa Wiadomości

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.