Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja I Bar

Kopp

Restauracja I Bar Projekt restauracji musi być atrakcyjny dla klientów. Wnętrza muszą pozostać świeże i atrakcyjne w świetle przyszłych trendów w projektowaniu. Niekonwencjonalne użycie materiałów to jeden ze sposobów na zaangażowanie klientów w wystrój. Kopp to restauracja zaprojektowana z tą myślą. Kopp w miejscowym języku goańskim oznacza szklankę napoju. Whirlpool utworzony przez mieszanie napoju w szklance został wizualizowany jako koncepcja podczas projektowania tego projektu. Przedstawia filozofię projektowania polegającą na powtarzaniu się modułu generującego wzorce.

Nazwa Projektu : Kopp, Nazwisko projektanta : Ketan Jawdekar, Imię klienta : Kopp.

Kopp Restauracja I Bar

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.