Magazyn Design
Magazyn Design
Restauracja I Bar

WTC Effingut

Restauracja I Bar Projektanci muszą eksperymentować z różnymi koncepcjami w projektach restauracji, które mogą przyciągnąć klientów i zachować świeżość i atrakcyjność w przyszłych trendach w projektowaniu. Niekonwencjonalne użycie materiałów jest jednym ze sposobów na zaangażowanie klientów w dekorację. Effingut to marka o ugruntowanej pozycji w browarze, która wierzy w tę myśl. Niekonwencjonalne wykorzystanie części silnika do tworzenia atmosfery to koncepcja tej restauracji. Przedstawia związek między pasjami młodości i łączy lokalny kontekst Pune z niemiecką kulturą piwną. Tło świecy zapłonowej z recyklingu to kolejna cecha wystroju

Nazwa Projektu : WTC Effingut, Nazwisko projektanta : Ketan Jawdekar, Imię klienta : Effingut Brewerkz Pvt. Ltd..

WTC Effingut Restauracja I Bar

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.