Magazyn Design
Magazyn Design
Sztuka

Gold and Spiderweb

Sztuka Pajęczyna i jej naturalna estetyka zawsze przyciągały uwagę. Niestety jego piękno nie trwa długo. Celem było ratowanie tej chwały na zawsze i pokazanie jej w najbardziej niezwykły sposób, tworząc obiekt artystyczny, który nie kopiuje i nie przypomina niczego, co stworzyła ludzkość wcześniej. Aby osiągnąć ten cel, Andrejs Nadezdinskis napotkał wiele trudności: jak go przetransportować, przechowywać, a później pokryć 24-karatowym złotem.

Nazwa Projektu : Gold and Spiderweb, Nazwisko projektanta : Andrejs Nadezdinskis, Imię klienta : Andrejs Nadezdinskis.

Gold and Spiderweb Sztuka

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.