Magazyn Design
Magazyn Design
Usługa Wiadomości

Moovin Card

Usługa Wiadomości Moovin Card to innowacyjne narzędzie do przesyłania wiadomości oparte na kodzie QR, które jest połączeniem kartki z życzeniami i wiadomością wideo. Moovin umożliwia konsumentom tworzenie i dołączanie spersonalizowanych zdjęć i wiadomości wideo utworzonych za pomocą aplikacji Moovin do fizycznych kart okolicznościowych. Wiadomości wideo są połączone z kodami QR już wydrukowanymi na kartach. Odbiorca musi po prostu zeskanować kod QR, aby obejrzeć wideo. Moovin to jedyna w swoim rodzaju usługa pakowania wiadomości, która pomaga przekazywać uczucia, które trudno wyrazić za pomocą samych słów.

Nazwa Projektu : Moovin Card, Nazwisko projektanta : Uxent Inc., Imię klienta : Moovin.

Moovin Card Usługa Wiadomości

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.