Magazyn Design
Magazyn Design
Usługa Wiadomości

Moovin Card

Usługa Wiadomości Moovin Card to innowacyjne narzędzie do przesyłania wiadomości oparte na kodzie QR, które jest połączeniem kartki z życzeniami i wiadomością wideo. Moovin umożliwia konsumentom tworzenie i dołączanie spersonalizowanych zdjęć i wiadomości wideo utworzonych za pomocą aplikacji Moovin do fizycznych kart okolicznościowych. Wiadomości wideo są połączone z kodami QR już wydrukowanymi na kartach. Odbiorca musi po prostu zeskanować kod QR, aby obejrzeć wideo. Moovin to jedyna w swoim rodzaju usługa pakowania wiadomości, która pomaga przekazywać uczucia, które trudno wyrazić za pomocą samych słów.

Nazwa Projektu : Moovin Card, Nazwisko projektanta : Uxent Inc., Imię klienta : Moovin.

Moovin Card Usługa Wiadomości

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.