Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa Sufitowa

Mobius

Lampa Sufitowa Lampa M w kształcie opaski Mobiusa wydaje się być abstrakcyjnym ciałem lecącym nad głową. Lampy wykonane ręcznie i każda forma trochę się od siebie różnią. Lampa składa się z kilku warstw giętej sklejki, a następnie polerowanej i pokrytej okleiną z orzecha włoskiego i lakierem, nadając wnętrzu ciepły nastrój. Projektantka starała się znaleźć równowagę między prostymi formami a emocjonalnym designem. Inteligentny kształt taśmy Mobius, która zawsze wygląda inaczej z różnych kątów widzenia. Cienki pasek światła podkreśla tę abstrakcyjną linię i dopełnia obraz.

Nazwa Projektu : Mobius, Nazwisko projektanta : Anastassiya Koktysheva, Imię klienta : Filo by Anastassiya Leonova.

Mobius Lampa Sufitowa

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.