Magazyn Design
Magazyn Design
Lampa Wisząca

Space

Lampa Wisząca Projektant tego wisiorka został zainspirowany eliptycznymi i parabolicznymi orbitami asteroid. Unikalny kształt lampy określają anodowane aluminiowe słupy, które są precyzyjnie rozmieszczone w wydrukowanym w 3D pierścieniu, tworząc idealną równowagę. Biały szklany klosz pośrodku współgra ze słupkami i dodaje jej wyrafinowanego wyglądu. Niektórzy mówią, że lampa przypomina anioła, inni uważają, że wygląda jak wdzięczny ptak.

Nazwa Projektu : Space, Nazwisko projektanta : Daniel Mato, Imię klienta : Loomiosa Ltd..

Space Lampa Wisząca

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.