Magazyn Design
Magazyn Design
Szklany Wazon

Jungle

Szklany Wazon Inspirowana naturą kolekcja szkła Jungle zakłada tworzenie przedmiotów, które swoją wartość zyskują dzięki jakości, wzornictwu i materiałowi. Proste kształty odzwierciedlają spokój medium, a jednocześnie są nieważkie i mocne. Wazony są ręcznie formowane i ręcznie formowane, sygnowane i numerowane. Rytm procesu produkcji szkła zapewnia, że każdy przedmiot z kolekcji Jungle ma unikalną grę kolorów, która naśladuje ruch fal.

Nazwa Projektu : Jungle, Nazwisko projektanta : Sini Majuri, Imię klienta : Sini Majuri.

Jungle Szklany Wazon

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.