Magazyn Design
Magazyn Design
Biżuteria Artystyczna

Phaino

Biżuteria Artystyczna Phaino to kolekcja biżuterii drukowanej w 3D, łącząca sztukę i technologię. Składa się z kolczyków i wisiorków. Każdy egzemplarz jest trójwymiarowym odtworzeniem minimalistycznej grafiki koncepcyjnej Zoi Roupakia, która ujawnia głębię interakcji, uczuć i pomysłów między ludźmi. Model 3D jest wyodrębniany z każdego dzieła, a drukarka 3D produkuje biżuterię z 14-karatowego złota, różowego złota lub mosiądzu pokrytego rodem. Projekty biżuterii zachowują wartość artystyczną i estetykę minimalizmu i stają się elementami, które ujawniają ludziom znaczenie, jak oznacza nazwa Phaino.

Nazwa Projektu : Phaino, Nazwisko projektanta : Zoi Roupakia, Imię klienta : Zoi Roupakia.

Phaino Biżuteria Artystyczna

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.