Magazyn Design
Magazyn Design
Sztućce

Ingrede Set

Sztućce Zestaw sztućców Ingrede został zaprojektowany, aby wyrazić potrzebę perfekcji w życiu codziennym. Zestaw widelca, łyżki i noża łączy się za pomocą magnesów. Sztućce są ustawione pionowo i tworzą harmonię ze stołem. Matematyczne kształty pozwoliły skonstruować jedną płynną formę składającą się z trzech różnych elementów. Takie podejście stwarza nowe możliwości, które można zastosować do wielu różnych produktów, takich jak zastawa stołowa i inne projekty przyborów kuchennych.

Nazwa Projektu : Ingrede Set, Nazwisko projektanta : Matthew Dorabiala, Imię klienta : Matthew Dorabiala.

Ingrede Set Sztućce

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.