Magazyn Design
Magazyn Design
Aplikacje Tarczy Zegara

TTMM for Fitbit

Aplikacje Tarczy Zegara Aplikacje zegara TTMM przedstawiają czas w futurystycznym, abstrakcyjnym i minimalistycznym stylu. Kolekcja 40 tarcz zegara zaprojektowanych dla Fitbit Versa i Fitbit Versa Lite zamienia smartwatche w unikalne wehikuły czasu. Wszystkie modele mają predefiniowane ustawienia kolorów i ustawienia komplikacji, które są kontrolowane za pomocą funkcji zmiany na ekranie. Niektóre projekty są dodatkowo wyposażone w stoper, minutnik, alarm lub funkcję latarki. Inspiracja dla kolekcji pochodzi z filmów science fiction oraz z książki „Man Machine” i & bdquo; Computer World & rdquo; albumy, skomponowane przez Kraftwerk.

Nazwa Projektu : TTMM for Fitbit, Nazwisko projektanta : Albert Salamon, Imię klienta : TTMM.

TTMM for Fitbit Aplikacje Tarczy Zegara

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.