Magazyn Design
Magazyn Design
Stół

Liquid

Stół Liquid to lekki i mocny nowoczesny stół inspirowany dynamicznymi i płynnymi strukturami występującymi w naturze. Istnieje już wiele projektów stołów, a stworzenie znaczącego jest wyzwaniem. Ale Liquid nie jest zwykłym stołem, wybierając wysokiej jakości żywicę epoksydową wzmocnioną włóknem szklanym E, stół nie tylko wygląda na lekki, ale waży tylko 14 kilogramów. Dzięki temu oraz ponadczasowemu wzornictwu można go łatwo przenosić w każdej przestrzeni.

Nazwa Projektu : Liquid, Nazwisko projektanta : Mattice Boets, Imię klienta : Mattice Boets.

Liquid Stół

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.