Magazyn Design
Magazyn Design
Panel Wielofunkcyjny

OlO

Panel Wielofunkcyjny Panel OLO to mebel wielofunkcyjny, jego stworzenie jest spowodowane potrzebą wygody i funkcjonalności wzornictwa w życiu codziennym. Mebel można ustawić na każdym etapie projektowania przestrzeni. OLO łączy w sobie funkcję oświetlenia, zarządzanie gniazdami oświetleniowymi i elektrycznymi, USB, dźwięk, ładowanie urządzeń mobilnych. W projektowaniu form geometrycznych OLO zastosowano naturalne struktury i wyważone zestawienia kolorystyczne. Interakcje różnych materiałów nadają temu tematowi objętość, głębię i zmysłowość. Projekt - jest prosty, wygodny, wielofunkcyjny, OlO.

Nazwa Projektu : OlO, Nazwisko projektanta : Oksana Belova, Imię klienta : Belova Oksana.

OlO Panel Wielofunkcyjny

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.