Magazyn Design
Magazyn Design
Zegar

Reverse

Zegar Podczas gdy czas leci, zegary nie zmieniają się. Reverse to nie zwykły zegar, to odwrócenie, minimalistyczny projekt zegara z subtelnymi zmianami, dzięki czemu jest jedyny w swoim rodzaju. Ręka skierowana do wewnątrz obraca się wewnątrz zewnętrznego pierścienia, aby wskazać godzinę. Mała dłoń skierowana na zewnątrz stoi samotnie i obraca się, wskazując minuty. Rewers powstał poprzez usunięcie wszystkich elementów zegara z wyjątkiem jego cylindrycznej podstawy, stamtąd zapanowała wyobraźnia. Ten projekt zegara ma na celu przypomnieć o przyjęciu czasu.

Nazwa Projektu : Reverse, Nazwisko projektanta : Mattice Boets, Imię klienta : Mattice Boets.

Reverse Zegar

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.