Magazyn Design
Magazyn Design
Budynek Mieszkalny Oraz Hol I Salon

Light Music

Budynek Mieszkalny Oraz Hol I Salon W przypadku Light Music, projektu holu i salonu mieszkalnego, Armand Graham i Aaron Yassin z nowojorskiego A + A Studio chcieli połączyć przestrzeń z dynamiczną dzielnicą Adamsa Morgana w Waszyngtonie, gdzie życie nocne i scena muzyczna, od jazzu to Go-go to punk rock i elektronika zawsze były w centrum uwagi. To jest ich twórcza inspiracja; Rezultatem jest wyjątkowa przestrzeń, która łączy w sobie najnowocześniejsze cyfrowe metody produkcji z tradycyjnymi technikami rzemieślniczymi, aby stworzyć wciągający świat z własnym pulsem i rytmem, który jest hołdem dla żywej oryginalnej muzyki DC.

Nazwa Projektu : Light Music, Nazwisko projektanta : Aaron Yassin, Imię klienta : A+A Studio.

Light Music Budynek Mieszkalny Oraz Hol I Salon

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.