Magazyn Design
Magazyn Design
Projektowanie Wnętrz

Suzhou MZS Design College

Projektowanie Wnętrz Ten projekt znajduje się w Suzhou, które jest dobrze znane z tradycyjnego chińskiego projektu ogrodu. Projektantka starała się połączyć zarówno jej modernistyczną wrażliwość, jak i język z Suzhou. Projekt nawiązuje do tradycyjnej architektury Suzhou z bielonymi ścianami gipsowymi, księżycowymi drzwiami i skomplikowaną architekturą ogrodową, aby ponownie wyobrazić sobie wernakularny charakter Suzhou we współczesnym kontekście. Meble zostały odtworzone z przetworzonych gałęzi, bambusa i sznurów ze słomy przy udziale uczniów, co nadało szczególne znaczenie tej przestrzeni edukacyjnej.

Nazwa Projektu : Suzhou MZS Design College, Nazwisko projektanta : Miaofei (Fiona) Jiang, Imię klienta : .

Suzhou MZS Design College Projektowanie Wnętrz

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.