Magazyn Design
Magazyn Design
Kredens

Arca

Kredens Arca to monolit uwięziony w sieci, skrzynia unosząca się na wodzie wraz z zawartością. Lakierowany pojemnik z mdf, zamknięty w idealnej siatce z litego dębu, wyposażony jest w trzy szuflady ekstrakcyjne, które można uporządkować według różnych potrzeb. Sztywna siatka z litego dębu została wymodelowana, aby pomieścić termoformowane płyty szklane, aby uzyskać organiczny kształt imitujący lustro wody. Cała szafka spoczywa na przezroczystej podstawie z metakrylanu, aby podkreślić idealne unoszenie się na wodzie.

Nazwa Projektu : Arca, Nazwisko projektanta : Giuliano Ricciardi, Imię klienta : d-Lab studio di Giuliano Ricciardi.

Arca Kredens

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.