Magazyn Design
Magazyn Design
Stempel

Carimbo

Stempel Znaczek identyfikujący właściciela i jego dzieło i zabieraj go wszędzie. Początkowo intencją było znalezienie sposobu na podejście do świata offline. Coś jak wizytówka, tylko bardziej klasowa, tańsza i przyjazna dla środowiska. Wybór padł więc na znaczek (carimbo). Podpis. Jego wewnętrzna część przedstawia zagmatwany i piękny proces twórczy Igora, a okrągła rama nadaje mu płynność i nadaje cel. Te dwa połączone tworzą teksturę, przez którą może przepływać atrament, zapewniając doskonałe wsparcie dla jego osobistej marki. W końcu Minion Pro wdzięcznie zapisuje dane kontaktowe.

Nazwa Projektu : Carimbo, Nazwisko projektanta : Igor Pinheiro, Imię klienta : Igor Pinheiro.

Carimbo Stempel

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.