Magazyn Design
Magazyn Design
Dom

Basalt

Dom Zbudowany z myślą o wygodzie i elegancji. Ten projekt jest naprawdę przyciągający wzrok i niezwykły wewnątrz i na zewnątrz. Charakteryzuje się drewnem dębowym, oknami, które wpuszczają dużo światła słonecznego i jest kojący dla oczu. Fascynuje swoim pięknem i techniką. Gdy jesteś w tym domu, nie możesz nie zauważyć spokoju i uczucia oazy, które cię przejmują. Bryza drzew i otoczenie z promieniami słońca sprawiają, że ten dom jest wyjątkowym miejscem do życia z dala od zgiełku miasta. Dom bazaltowy został zbudowany, aby zadowolić i pomieścić różne osoby.

Nazwa Projektu : Basalt, Nazwisko projektanta : Aamer Qaisiyah, Imię klienta : Aamer A. Qaisiyah.

Basalt Dom

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.