Magazyn Design
Magazyn Design
Hotel

Shanghai Xijiao

Hotel Ten projekt to przebudowana willa z pięcioma piętrami na przedmieściach Szanghaju, zajmująca około 1000 m2. Wystrój łączy nowy, żywy chiński klimat od sufitu do kamiennego układu podłogi. Sufit jest ozdobiony czarnym lakierem i szarą płytą ze stali nierdzewnej, która umożliwia przenikanie ukrytego światła przez szczeliny. Materiały takie jak okleina drewniana, stal nierdzewna i malowanie, które symbolizują nowy chiński styl, są mieszane, aby stworzyć nową chińską przestrzeń. Podsumowując, projekt ma na celu przybliżenie ludzi do Szanghaju, a właściwie do siebie samych.

Nazwa Projektu : Shanghai Xijiao, Nazwisko projektanta : Yuefeng ZHOU, Imię klienta : Liang DING & Yuefeng ZHOU.

Shanghai Xijiao Hotel

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.