Magazyn Design
Magazyn Design
Sofa

Gloria

Sofa Design to nie tylko forma zewnętrzna, to także badanie struktury wewnętrznej, ergonomii i istoty przedmiotu. W tym przypadku kształt jest bardzo mocnym elementem i to cięcie nadane produktowi nadaje mu jego szczególny charakter. Zaletą Glorii jest stuprocentowa personalizacja, dodawanie różnych elementów, materiałów i wykończeń. Wielką osobliwością są wszystkie dodatkowe elementy, które można dodać za pomocą magnesów do konstrukcji, nadając produktowi setki różnych kształtów.

Nazwa Projektu : Gloria, Nazwisko projektanta : Paolo Demel, Imię klienta : Demel Design.

Gloria Sofa

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.