Magazyn Design
Magazyn Design
Quilling

Archangel Michael

Quilling Archanioł Michał to oprawiony kawałek Quilling, który stworzył Niamh. Jej inspiracja do stworzenia tego Quillingowego kawałka Archanioła Michała pochodziła od jej matki. Kiedy jej babcia była bardzo chora, matka Niamh była w ich samochodzie, a odznaka Archanioła Michała spadła z lustra do jej kieszeni, gdy zmarła jej babcia, co dawało im poczucie komfortu, wiedząc, że jest chroniona. Celem jest wywołanie początkowego wrażenia, gdy widz obserwuje dzieło, z tego powodu przyciąga wzrok widza bliżej, aby zobaczyć szczegóły.

Nazwa Projektu : Archangel Michael, Nazwisko projektanta : Niamh Faherty, Imię klienta : Niamh Faherty.

Archangel Michael Quilling

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.