Magazyn Design
Magazyn Design
Spacerówka

Evolutionary

Spacerówka Produkt został zainspirowany zwykłymi doświadczeniami związanymi z opieką nad dziećmi w różnych warunkach. Posiada ewolucyjny system trzech połączonych funkcji, różniący się od tradycyjnych. Kiedy ludzie chcą zabrać swoje dzieci do pobliskiego parku, pokazuje to pierwotną funkcję. Ludzie mogą także wybrać rower, przyjazny dla środowiska sposób podróżowania i umieścić go na tylnym siedzeniu. Może przekształcić się w krzesełko do karmienia w dowolnym miejscu, jeśli dziecko poczuje głód. Jego ewolucyjna charakterystyka zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i fajny wygląd.

Nazwa Projektu : Evolutionary, Nazwisko projektanta : Yuefeng ZHOU, Imię klienta : Yuefeng ZHOU.

Evolutionary Spacerówka

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.