Magazyn Design
Magazyn Design
Przestrzeń Lobby

Liantan Shi

Przestrzeń Lobby Zastosowanie dużego rzeźbiarskiego kształtu w celu zmiany kształtu przestrzeni i stworzenia wizualnego skupienia. Najpierw utwórz duży zakrzywiony sufit z teksturą drewna na wysokości wejścia i utwórz podstawę na dole krzywej. Następnie po prawej stronie kolumna wału jest ozdobiona elipsą, a powierzchnię otaczają trzy płatki lotosu. Pod względem wizualnym jest jak „kwitnący lotos” niosący całą przestrzeń holu.

Nazwa Projektu : Liantan Shi, Nazwisko projektanta : Jack Chen Ya Chang and Angela Chen Shu, Imię klienta : B.P.S design.

Liantan Shi Przestrzeń Lobby

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.