Magazyn Design
Magazyn Design
Fotografia

Coming of Age

Fotografia W Japonii dorastanie obchodzone jest, gdy dziewczęta i chłopcy kończą dwadzieścia lat. Jest to ważna okazja, kiedy opuszczają swoje nastolatki i stają się dorosłymi z prawami, obowiązkami i swobodami. Jest to formalne wydarzenie raz w życiu. Dziewczęta zwykle noszą kimono, a chłopięce kimono lub kostiumy westernowe. Co roku obchodzony jest w drugi poniedziałek stycznia.

Nazwa Projektu : Coming of Age, Nazwisko projektanta : Ismail Niyaz Mohamed, Imię klienta : Ismail Niyaz Mohamed.

Coming of Age Fotografia

Ten dobry projekt jest laureatem nagrody za wzornictwo w konkursie na projekt opakowania. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych projektantów, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych projektów opakowań.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.