Magazyn Design
Magazyn Design
Stół Jadalny

Aks Sconcentrico

Stół Jadalny Stół inspirowany występującym w Dolomitach naturalnym zjawiskiem erozji krasowej Karren. Koncepcja tego obiektu, wykonanego z cennego marmuru rzeźbiarskiego z Carrary, przedstawia piękno i kruchość góry. Wewnątrz rowków umieszczone są stalowe kule, które symbolizują przepływ wody, która z czasem niszczy marmur. Piękno, kruchość, dynamizm i energia zamknięte w jednym przedmiocie.

Nazwa Projektu : Aks Sconcentrico, Nazwisko projektanta : Ascanio Zocchi, Imię klienta : Marmomac Verona Italy.

Aks Sconcentrico Stół Jadalny

Ten wspaniały projekt jest zdobywcą brązowej nagrody za projekt w konkursie architektonicznym, budowlanym i konstrukcyjnym. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów nagrodzonych brązem, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac architektonicznych, budowlanych i konstrukcyjnych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.