Magazyn Design
Magazyn Design
Wnętrza Komercyjne

Nest

Wnętrza Komercyjne Piętro dzielą dwaj wyjątkowi profesjonaliści - adwokaci i architekci, którzy wymagają zróżnicowanych porządków hierarchicznych. Wybór i uszczegółowienie elementów było próbą utrzymania ogólnego, ziemistego wyglądu i ożywienia lokalnego artyzmu i materiałów budowlanych. Mieszanie i zastosowanie materiałów przyjaznych dla środowiska, wielkość otworów, wszystko to było napędzane przez przywołanie lokalnego klimatu, aby stworzyć przyjemne środowisko, które przywróciło utracone praktyki, razem nadając strukturę zrównoważonym praktykom.

Nazwa Projektu : Nest, Nazwisko projektanta : Neogenesis+Studi0261, Imię klienta : Neogenesis+Studi0261.

Nest Wnętrza Komercyjne

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.