Magazyn Design
Magazyn Design
Kieliszek Do Wina

30s

Kieliszek Do Wina Kieliszek do wina 30s firmy Saara Korppi jest specjalnie zaprojektowany do białego wina, ale może być również używany do innych napojów. Został wykonany w gorącym warsztacie przy użyciu starych technik dmuchania szkła, co oznacza, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Celem Saary jest zaprojektowanie wysokiej jakości szkła, które wygląda interesująco pod każdym kątem, a wypełnione płynem pozwala odbijać światło pod różnymi kątami, dodając dodatkowej przyjemności z picia. Inspiracją do stworzenia kieliszka do wina z lat 30. był jej projekt z poprzednich lat 30. Cognac Glass, oba produkty mają wspólny kształt filiżanki i zabawę.

Nazwa Projektu : 30s, Nazwisko projektanta : Saara Korppi, Imię klienta : Saara Korppi.

30s Kieliszek Do Wina

Ten niesamowity projekt jest zdobywcą srebrnej nagrody za wzornictwo w konkursie na projektowanie mody, odzieży i odzieży. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektów nagrodzonych srebrnymi projektantami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych prac związanych z modą, odzieżą i projektowaniem odzieży.

Projekt dnia

Niesamowity design. Dobry projekt. Najlepszy projekt.

Dobre projekty tworzą wartość dla społeczeństwa. Każdego dnia przedstawiamy specjalny projekt, który demonstruje doskonałość w projektowaniu. Dziś z przyjemnością prezentujemy nagrodzony projekt, który ma pozytywny wpływ. Codziennie będziemy prezentować więcej wspaniałych i inspirujących projektów. Odwiedzaj nas codziennie, aby cieszyć się nowymi, dobrze zaprojektowanymi produktami i projektami największych projektantów z całego świata.