Magazyn Design
Magazyn Design
Światło

Louvre

Światło Louvre light to interaktywna lampa stołowa inspirowana greckim letnim światłem słonecznym, które z łatwością przechodzi przez zamknięte okiennice przez Luwry. Składa się z 20 pierścieni, 6 z korka i 14 z pleksiglasu, które w żartobliwy sposób zmieniają porządek, aby dopasować rozproszenie, objętość i ostateczną estetykę światła do preferencji i potrzeb użytkowników. Światło przechodzi przez materiał i powoduje dyfuzję, dzięki czemu nie pojawiają się cienie na sobie ani na otaczających go powierzchniach. Pierścienie o różnych wysokościach dają możliwość nieskończonej liczby kombinacji, bezpiecznej personalizacji i całkowitej kontroli światła.

Projektowanie Odzieży

Sidharth kumar

Projektowanie Odzieży NS GAIA to współczesna marka odzieży damskiej pochodząca z New Delhi, która jest bogata w unikalne projekty i techniki tkanin. Marka jest wielkim orędownikiem świadomej produkcji i wszystkiego, co dotyczy kolarstwa i recyklingu. Znaczenie tego czynnika jest odzwierciedlone w nazewnictwie filarów, „N” i „S” w NS GAIA, oznaczających naturę i zrównoważony rozwój. Podejście NS GAIA to „mniej znaczy więcej”. Etykieta odgrywa aktywną rolę w powolnym ruchu modowym, zapewniając minimalny wpływ na środowisko.

Architektura Mieszana

Shan Shui Plaza

Architektura Mieszana Zlokalizowany w historycznym mieście Xi'an, pomiędzy centrum biznesowym a rzeką TaoHuaTan, projekt ma na celu nie tylko połączenie przeszłości z teraźniejszością, ale także miasta i przyrody. Zainspirowany chińską opowieścią o wiosennym kwiecie brzoskwini, projekt oferuje rajskie miejsce do życia i pracy, zapewniając bliski kontakt z naturą. W kulturze chińskiej filozofia wody górskiej (Shan Shui) ma zasadnicze znaczenie dla relacji między człowiekiem a naturą, dlatego wykorzystując wodny krajobraz tego miejsca, projekt oferuje przestrzenie odzwierciedlające filozofię Shan Shui w mieście.

Identyfikacja Wizualna

film festival

Identyfikacja Wizualna „Kino, ahoy” to hasło drugiej edycji Europejskiego Festiwalu Filmowego na Kubie. Jest to część koncepcji projektowej skupionej na podróżach jako sposobie łączenia kultur. Projekt przywodzi na myśl podróż statku wycieczkowego podróżującego z Europy do Hawany wypełnionej filmami. Projekt zaproszeń i biletów na festiwal został zainspirowany paszportami i kartami pokładowymi, z których korzystają dziś podróżnicy na całym świecie. Idea podróżowania po filmach zachęca publiczność do otwartości i ciekawości wymiany kulturalnej.

Lampa

Little Kong

Lampa Little Kong to seria nastrojowych lamp, która zawiera filozofię orientalną. Estetyka orientalna przywiązuje dużą wagę do relacji między wirtualnym a rzeczywistym, pełnym i pustym. Subtelne ukrycie diod LED w metalowym słupie zapewnia nie tylko pustość i czystość klosza, ale także wyróżnia Kong na tle innych lamp. Projektanci odkryli wykonalne rzemiosło po ponad 30-krotnych eksperymentach, aby idealnie zaprezentować światło i różnorodną fakturę, co umożliwia niesamowite wrażenia świetlne. Baza obsługuje ładowanie bezprzewodowe i posiada port USB. Można go włączyć lub wyłączyć po prostu machając rękami.

Przekąski

Have Fun Duck Gift Box

Przekąski Pudełko upominkowe "Have Fun Duck" to specjalne pudełko prezentowe dla młodych ludzi. Zainspirowany zabawkami, grami i filmami w stylu pikseli projekt przedstawia „miasto jedzenia” dla młodych ludzi z interesującymi i szczegółowymi ilustracjami. Obraz IP zostanie wkomponowany w ulice miasta, a młodzi ludzie uwielbiają sport, muzykę, hip-hop i inne formy rozrywki. Przeżyj zabawne gry sportowe, ciesząc się jedzeniem, wyrażaj młody, zabawny i szczęśliwy styl życia.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.