Magazyn Design
Magazyn Design
Biuro

Dunyue

Biuro W trakcie rozmowy projektanci pozwolili na zaprojektowanie nie tylko przestrzennego podziału wnętrza, ale także połączenia miasta / przestrzeni / ludzi tak, aby stonowane otoczenie i przestrzeń nie kolidowały w mieście, dzień to ukryta fasada na ulicy, noc. Wtedy staje się szklanym lightboxem w mieście.

Projekt Opakowania

Milk Baobab Baby Skin Care

Projekt Opakowania Inspiruje się mlekiem, głównym składnikiem. Unikalna konstrukcja pojemnika typu opakowanie na mleko odzwierciedla cechy produktu i jest zaprojektowana tak, aby była znana nawet początkującym konsumentom. Dodatkowo materiał wykonany z polietylenu (PE) i gumy (EVA) oraz miękkie właściwości pastelowego koloru podkreślają, że jest to łagodny produkt dla dzieci o słabej skórze. Okrągły kształt naniesiony na narożnik dla bezpieczeństwa mamy i dziecka.

Jadalnia

Elizabeth's Tree House

Jadalnia Jako demonstracja roli architektury w procesie leczenia, Elizabeth's Tree House to nowy pawilon restauracyjny dla obozu terapeutycznego w Kildare. Służąc dzieciom dochodzącym do zdrowia po poważnych chorobach przestrzeń tworzy drewnianą oazę w środku dębowego lasu. Dynamiczny, ale funkcjonalny drewniany system schematów obejmuje wyrazisty dach, rozległe przeszklenia i kolorową okładzinę z modrzewia, tworząc wewnętrzną przestrzeń jadalną, która tworzy dialog z otaczającym je jeziorem i lasem. Głębokie połączenie z naturą na wszystkich poziomach sprzyja komfortowi użytkownika, relaksowi, uzdrowieniu i oczarowaniu.

Multi Przestrzeń Komercyjna

La Moitie

Multi Przestrzeń Komercyjna Nazwa projektu La Moitie pochodzi od francuskiego tłumaczenia half, a projekt trafnie odzwierciedla to poprzez równowagę, jaka została zachowana między przeciwstawnymi elementami: kwadratem i kołem, światłem i ciemnością. Biorąc pod uwagę ograniczoną przestrzeń, zespół starał się ustalić zarówno połączenie, jak i podział między dwoma oddzielnymi obszarami handlowymi poprzez zastosowanie dwóch przeciwstawnych kolorów. Chociaż granica między różową i czarną przestrzenią jest wyraźna, ale także rozmyta z różnych perspektyw. Spiralne schody, w połowie różowe i pół czarne, są umieszczone pośrodku sklepu i zapewniają.

Kampania Reklamowa

Feira do Alvarinho

Kampania Reklamowa Feira do Alvarinho to coroczna impreza winiarska, która odbywa się w Moncao w Portugalii. Aby zakomunikować wydarzenie, stworzono starożytne i fikcyjne królestwo. Posiadające własną nazwę i cywilizację Królestwo Alvarinho, tak nazwane, ponieważ Moncao jest znane jako kolebka wina Alvarinho, zostało zainspirowane prawdziwą historią, miejscami, kultowymi ludźmi i legendami Moncao. Największym wyzwaniem tego projektu było przeniesienie prawdziwej historii terytorium do projektu postaci.

Drukowana Tkanina

The Withering Flower

Drukowana Tkanina Withering Flower to celebracja mocy obrazu kwiatu. Kwiat jest popularnym tematem opisywanym jako personifikacja w literaturze chińskiej. W przeciwieństwie do popularności kwitnącego kwiatu, obrazy gnijącego kwiatu są często kojarzone z przekleństwami i tabu. Kolekcja przygląda się temu, co kształtuje postrzeganie przez społeczność tego, co wzniosłe i nędzne. Zaprojektowana w tiulowych sukienkach o długości od 100 cm do 200 cm, z sitodrukiem na półprzezroczystych materiałach siatkowych, technika tekstylna sprawia, że nadruki pozostają nieprzezroczyste i rozciągliwe na siatce, tworząc wrażenie unoszących się w powietrzu nadruków.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.