Magazyn Design
Magazyn Design
Akcesoria Kuchenne

KITCHEN TRAIN

Akcesoria Kuchenne Używanie różnych stylów przyrządów kuchennych tworzy nieporządne środowisko gotowania, a także irytuje wizualnie. Mówiąc w skrócie, starałem się stworzyć jednolity zestaw tych popularnych akcesoriów kuchennych, powszechnie stosowanych we wszystkich domach. Projekt ten był inspirowany wyłącznie kreatywnością. „Zjednoczona forma” i „Przyjemny wygląd” to dwie cechy charakterystyczne. Co więcej, zostanie doceniony przez rynek ze względu na swój innowacyjny wygląd. Będzie to szansa dla producenta i klienta na zakup 6 przyborów w jednym opakowaniu.

Nazwa Projektu : KITCHEN TRAIN, Nazwisko projektanta : Ahmad Abedini, Imię klienta : Iranian Industrial Designers Institute.

KITCHEN TRAIN Akcesoria Kuchenne

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Rozmowa kwalifikacyjna dnia

Wywiady ze światowej sławy projektantami.

Przeczytaj najnowsze wywiady i rozmowy na temat projektowania, kreatywności i innowacji między dziennikarzami zajmującymi się projektowaniem a światowej sławy projektantami, artystami i architektami. Zobacz najnowsze projekty i wielokrotnie nagradzane projekty znanych projektantów, artystów, architektów i innowatorów. Odkryj nowe spojrzenie na kreatywność, innowacje, sztukę, projektowanie i architekturę. Poznaj procesy projektowania wielkich projektantów.