Magazyn Design
Magazyn Design
Akcesoria Kuchenne

KITCHEN TRAIN

Akcesoria Kuchenne Używanie różnych stylów przyrządów kuchennych tworzy nieporządne środowisko gotowania, a także irytuje wizualnie. Mówiąc w skrócie, starałem się stworzyć jednolity zestaw tych popularnych akcesoriów kuchennych, powszechnie stosowanych we wszystkich domach. Projekt ten był inspirowany wyłącznie kreatywnością. „Zjednoczona forma” i „Przyjemny wygląd” to dwie cechy charakterystyczne. Co więcej, zostanie doceniony przez rynek ze względu na swój innowacyjny wygląd. Będzie to szansa dla producenta i klienta na zakup 6 przyborów w jednym opakowaniu.

Nazwa Projektu : KITCHEN TRAIN, Nazwisko projektanta : Ahmad Abedini, Imię klienta : Iranian Industrial Designers Institute.

KITCHEN TRAIN Akcesoria Kuchenne

Ten doskonały projekt jest laureatem złotej nagrody za wzornictwo w konkursie na produkty oświetleniowe i projekty oświetleniowe. Zdecydowanie powinieneś zobaczyć portfolio projektantów, nagradzanych złotymi nagrodami, aby odkryć wiele innych nowych, innowacyjnych, oryginalnych i kreatywnych produktów oświetleniowych i projektów oświetleniowych.

Zaprojektuj legendę dnia

Legendarni projektanci i ich wielokrotnie nagradzane prace.

Design Legends to niezwykle znani projektanci, którzy swoimi dobrymi projektami czynią nasz świat lepszym miejscem. Odkryj legendarnych projektantów i ich innowacyjne projekty produktów, oryginalne dzieła sztuki, kreatywną architekturę, wybitne projekty mody i strategie projektowe. Ciesz się i odkrywaj oryginalne prace projektowe nagradzanych projektantów, artystów, architektów, innowatorów i marek z całego świata. Zainspiruj się kreatywnymi projektami.